Son Güncelleme: 3 gün önce
Ayşegül Eczanesi logo

Ayşegül Eczanesi


0
  • Sakarya - Adapazari
  • 02643001987
  • YENİ DOĞUMEVİ HASTANESİ KARŞISI SIRINEVLER MAH.ADNAN MENDERES CAD. NO:220 ADAPAZARI/SAKARYA
  • 19.03.2023 08:30 / 20.03.2023 08:30 nöbetçidir.

  • 202
  • Yorum Yap
(0)

Adapazarı ilçesi (Sakarya) Ayşegül Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz. Nöbetçi eczaneye ait telefon, adres gibi bilgilere bu sayfadan ulaşabilirsiniz.


Nöbetçi Eczane İle İlgili Deneyimini Paylaş

Argo kelime içeren, eczaneyi karalayan, asılsız ithamlarda bulunan yorumlar onaylanmamaktadır. Eczane ile ilgili olumsuz bir durum söz konusu ise lütfen bunu resmi kurumlar (Eczacı odası vs.) aracılığıyla çözünüz.

Ayşegül Eczanesi Sakarya ili Adapazari İlçesinde faaliyet gösteren ve eczacılar odasına bağlı bir eczanedir. Ayşegül Eczanesi nöbetçi eczaneler nöbet listesine göre nöbet tarihi belirlenmektedir. Ayşegül Eczanesi nöbet sırası geldiğinde mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün mesai saatinin başlamasına kadar sürer. Ayşegül Eczanesi nöbetçi iken dilediğiniz saatlerde eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisi ile kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Ayşegül Eczanesinden hizmet aldıktan sonra eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz. Ayşegül Eczanesi ile ilgili herhangi bir istek/görüş/şikayet için bize iletişim sayfasından ulaşabilirsiniz 

27 Mart 2023 Pazartesi Sakarya Adapazari Nöbetçi Ayşegül Eczanesi

Bazı nöbetçi eczaneler, gece boyu nöbet tutmayabilir, bazıları da icap (mücbir) nöbeti tutuyor veya mücbir bir sebepten ötürü ilgili eczane nöbet başında bulunamayabilir. Bu sebepten dolayı lütfen nöbetçi eczaneye gitmeden önce telefon aracılığıyla iletişime geçip eczanenin açık olup olmadığını teyit etmenizi tavsiye eder, sağlıklı günler dileriz.

Ayşegül Eczanesi ile ilgili sıkça sorulan sorular

Ayşegül Eczanesi nöbeti, mesai saatinin bitiminden hemen sonra başlayıp bir sonraki günün (yarın) mesai saatinin başlamasına kadar devam eder.

Hayır, almaz! Ayşegül Eczanesi ilaç temininde herhangi bir ek ücret talep etmez.

Ayşegül Eczanesine ulaşmak çok kolay ve basittir. Ayşegül Eczanesinin profiline geçip eczaneye ait telefon, adres veya harita bilgisine ulaşabilirsiniz.

Elbette. Ayşegül Eczanesine ait telefon numarasından ulaşabilir ve detaylı bilgiyi alabilirsiniz.

Ayşegül Eczanesine ait harita bilgisini almak için eczane profilindeki harita butonlarına tıklamanız yeterlidir. Bu sayede sizi yol tarifini almak için sistem yönlendirecektir.

Elbette. Hizmet sonrası Ayşegül Eczanesine ait profilden eczaneyi yorumlayabilir ve hatta puanlayabilirsiniz.

Sakarya İlinin Diğer Nöbetçi Eczaneleri

İlginizi çekebileceğini düşündüğümüz Sakarya ilinin alternatif diğer nöbetçi eczanelerini listeledik. Dilediğiniz nöbetçi eczaneye tıklayıp detaylı inceleyebilirsiniz...

Zeynep Eczanesi

Ferizli ilçesi (Sakarya) Zeynep Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Erenler Merkez Eczanesi

Erenler ilçesi (Sakarya) Erenler Merkez Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Hakan Eczanesi

Kocaali ilçesi (Sakarya) Hakan Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.

Nalbantoglu Eczanesi

Sapanca ilçesi (Sakarya) Nalbantoglu Eczanesine ait iletişim bilgilerinden herhangi birini seçerek ilgili nöbetçi eczaneye anında ulaşabilirsiniz.